Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-Bystrc.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brně-Bystrci a o kandidátech ČSSD za Brno-Bystrc.

 

 

Bystrčtí opraví značky. Levně

St 25.01.2012 00:00

Bystrc - Hodně práce za málo peněz. Tímto heslem se řídí vedení brněnské Bystrce. Vypsalo proto veřejnou zakázku na opravu vodorovných dopravních značek. Hlavním kritériem je cena.

Podle starosty Bystrce Vladimíra Vetchého se tak povede udělat víc práce. "Řízení vyhraje ten, kdo nabídne nejnižší cenu za jednu opravu. Celkem na ně máme vyčleněných zhruba tři sta tisíc. Vítěz bude dostávat jednotlivé opravy, dokud se limit nevyčerpá. Za stejné peníze toho tak můžeme udělat víc", uvedl Vetchý.

Kde bude vítězná společnost značky opravovat, vedení městské části teprve upřesní. "Bude vždy záležet na tom, kde to bude zrovna potřeba", poznamenal starosta.

Dodal, že zájemci se mohou hlásit do 8. února. "Pak vybereme vítěze. Opravovat chceme od začátku dubna až do 15. října. Týkat se to bude jak různých silnic, tak i parkovišť", sdělil starosta.

Záměr vybrat podle ceny firmu, která značení opraví, se líbí také některým obyvatelům Bystrce. "Není to špatný nápad. Jen musejí úředníci ohlídat, aby vše bylo udělané pořádně. Bojím se, aby nechtěli pracovníci dohnat cenu tím, že ošidí materiál", upozornil třeba Jiří Dvořáček.

zdroj: www.brnensky.denik.cz; 25. 1. 2012; Jan Němec